Випускники з курсів "Перша невідкладна медична допомога"

Перший група

1.Балан Світлана Костянтинівна (10.11.1987 р.н.).

2. Батищева Ольга Володимирівна (07.10.1974 р.н.).

3. Безуханич Денис Олегович (24.01.1989 р.н.).

4. Берестовська Катерина Анатоліївна (11.05.1995 р.н.).

5. Геріна Олена Вікторівна (04.12.1991 р.н.).

6. Загангіров Костянтин Олегович (06.01.2004 р.н.).

7. Закарянц Тетяна Євгенівна (17.04.2000 р.н.).

8. Зелінський Олександр Леонідович (16.07.1984 р.н.).

9. Іванішина Ірина Володимирівна (17.03.1986 р.н.).

10. Кипоренко Людмила Андріївна (10.08.1983 р.н.).

11. Коломієць Катерина Володимирівна (16.01.1989 р.н.).

12. Кононенко Лілія Петрівна (03.12.1965 р.н.).

13. Неволін Ігор Валентинович (24.12.1964 р.н.).

14. Парфенова Катерина Олегівна (26.09.1990 р.н.).

15. Руссу Анастасія Вікторівна (03.03.1993 р.н.).

16. Спиридонова Тетяна Валеріївна (25.01.1980 р.н.).

17. Станчуляк Олександр Вікторович (29.12.1998 р.н.).

18. Шульга Владислав Андрійович (11.05.1989 р.н.).

19. Щерба Наталія Вікторівна (03.02.1972 р.н.).

20. Щіплецова Світлана Юріївна (19.05.1978 р.н.).

Друга група

1.Анатій Владислав Олександрович (20.02.1996 р.н.).

2. Белостенна Анастасія Олександрівна (05.05.1989 р.н.).

3. Бучацький Олександр Олександрович (02.04.1994 р.н.).

4. Видріч Роман Олександрович (06.12.1993 р.н.).

5. Голобородько Ольга Олегівна (18.02.1986 р.н.).

6. Євич Ольга Миколаївна (22.09.1971 р.н.).

7. Заварзіна Лілія Вікторівна (16.06.1978 р.н.).

8. Зінченко Олена Валеріївна (17.08.1991 р.н.).

9. Зубеніна Катерина Володимирівна (02.01.1989 р.н.).

10. Котелевська Руслана Віталіївна (20.04.1997 р.н.).

11. Лукіян Олександр Васильович (27.07.1985 р.н.).

12. Моссизова Олена Миколаївна (16.10.1985 р.н.).

13. Неволін Іван Ігорович (27.01.2012 р.н.).

14. Петренко Анна Василівна (23.12.2003 р.н.).

15. Прокопіненко Юлія Петрівна (03.08.1986 р.н.).

16. Снеткова Оксана Володимирівна (14.04.1982 р.н.).

17. Снетков Кирило Сергійович (17.01.2007 р.н.).

18. Сніткін Артем Анатолійович (23.02.1978 р.н.).

19. Тарковська Оксана Олександрівна (10.02.1974 р.н.).

20. Фельська Інна Андріївна (08.01.1986 р.н.).

21. Чупринюк Олександр Олександрович (23.12.2003 р.н.).

22. Швець Тетяна Миколаївна (11.10.1989 р.н.).

23. Щербакова Руслана Олександрівна (08.07.1992 р.н.).

24. Яківчук Оксана Олегівна (25.05.1989 р.н.).

25. Яременко Віталія Олексіївна (06.08.1980 р.н.).

Третя група

1.Берлінська Ірина Анатоліївна (30.10.1981 р.н.).|

2. Гузенко Ірина Володимирівна (28.02.1987 р.н.).

3. Єлістратова Лідія Олександрівна (25.09.1971 р.н.).

4. Каницька Інна Ігорівна (27.03.1980 р.н.).

5. Карімова Наталія Іскандерівна (20.07.1993 р.н.).

6. Кирилова Світлана Василівна (31.07.1975 р.н.).

7. Миронченко Катерина Станіславівна (31.10.1980 р.н.).

8. Олішевська Тетяна Іванівна (22.09.1998 р.н.).

9. Ревуцька Анастасія Євгенівна (11.10.1989 р.н.).

10. Ремесник Катерина Олександрівна (21.02.1981 р.н.).

11. Сапелкін Сергій Вадимович (12.08.1982 р.н.).

12. Тітков Дмитро Юрійович (12.06.1994 р.н.).

13. Шелудченко Ірина Миколаївна (21.12.1970 р.н.).

Четверта група

  1.  Бардіна Лариса Іванівна (23.09.1979 р.н.).

    2. Братух Олег Михайлович (13.08.1967 р.н.).

    3. Братух Світлана Михайлівна (25.06.1970 р.н.).

    4. Вінокурова Марія Іванівна (30.12.1988 р.н.).

    5. Гавриленко Сніжана Леонідівна (01.10.1986 р.н.).

    6. Євич Ігор Олегович (13.04.2001 р.н.).

    7. Калашлінський Кирило Вікторович (07.09.1983 р.н.).

    8. Калініна Каріна Юріївна (21.09.2000 р.н.).

    9. Каменських Олександр Михайлович (24.02.1979р.н.).

    10. Кац Віталій Васильович (10.04.1982 р.н.).

    11. Кірієнко Марина (07.04.1989 р.н.).

    12. Кірой Ганна Олександрівна (13.11.1990 р.н.).

    13. Коннова Галина Владиславівна (05.01.1986 р.н.).

    14. Мийнова Світлана Олексіївна (15.05.1983 р.н.).

    15. Мордовцева Дарія Романівна (31.08.1999 р.н.)

    16. Персін Дмитро Володимирович (05.11.1963 р.н.).

    17. Попкова Лариса Анатоліївна (26.10.1970 р.н.).

    18. Сиротенко Ганна Володимирівна (23.07.1970 р.н.).

    19. Таран Маргарита Валеріївна (26.12.1989 р.н.).

    20. Ускова Олена Петрівна (03.05.1957 р.н.).

    21. Черняк Роман Юрійович (17.11.1987 р.н.). 

П'ята група

  1.  Адарченко Микита Сергійович (24.09.1993 р.н.).

    2. Баскін Ілля Васильович (05.02.1999 р.н.).

    3. Бецель Олег Степанович (10.01.1976 р.н.).

    4. Беловодов Максим Юрійович (10.01.1984 р.н.).

    5. Бондарєв Сергій Валерійович (13.03.1975 р.н.).

    6. Братін Максим Миколайович (03.07.1993 р.н.).

    7. Ващенко Людмила Андріївна (19.09.1971 р.н.).

    8. Ващенко Сергій Олегович (14.10.1990 р.н.).

    9. Гриб Максим Петрович (04.05.1984 р.н.).

    10. 10.3енченко Артем Валерійович (14.03.1996 р.н.).

    11. Зібровський Олександр Миколайович (27.02.1979 р.н.).

    12. Казак Іван Сергійович (03.07.1990 р.н.).

    13. Катеринич Віталій Сергійович (13.05.1991 р.н.).

    14. Кмитюк Микола Миколайович (25.12.1993 р.н.).

    15. Колтунов Леонід Олександрович (24.01.1996 р.н.).

    16. Кравченко Віталій Юрійович (11.04.1979 р.н.).

    17. Лисенко Максим Вікторович (23.05.1986 р.н.).

    18. Лукашевич Юля Василівна (14.06.1998 р.н.).

    19. Майсусенко Олександр Вячеславович (13.09.1990 р.н.).

    20. Максимчук Світлана Володимирівна (03.08.1982 р.н.).

    21. Невмержицький Дмитро Сергійович (28.12.1989 р.н.).

    22. Облог Іван Васильович (13.02.1985 р.н.).

    23. 0лішевський Іван Іванович (18.08.2007 р.н.).

    24. Рудюк Юрій Володимирович (02.04.1991 р.н.).

    25. Свячений Анатолій Юрійович (27.11.1987 р.н.).

    26. Циганков Віктор Вікторович (11.11.1982 р.н.).

    27. Чернявський Артем Сергійович (05.01.1993 р.н.).

    28. Чижова Валентина Миколаївна (06.07.1971 р.н.).

    29. Шевченко Володимир Віталійович (24.09.1977 р.н.).

    30. Шевченко Олег Віталійович (08.06.1985 р.н.).

    31. Шелухін Іван Ігорович (03.12.1987 р.н.).

Shopping Basket